Puchar Mistrza Kibicowania

puchar doz

Marita i Marika odbierają w Urzędzie Miasta puchar i nagrodę pieniężną dla naszej szkoły

W maju odbył się Maraton DOZ. Jak co roku, było to wielkie wydarzenie dla Łodzi. Nasza szkoła, tak jak w poprzednich latach, przygotowywała stoisko (tym razem przy ul. Piotrkowskiej), aby wspierać i dopingować przebiegających uczestników. Przygotowania rozpoczęły się znacznie wcześniej pod kierunkiem koordynatora p. K. Król. Tego dnia już od wczesnych godzin rannych nauczyciele i uczniowie dekorowali nasz punkt w różne elemety i dekoracje związane z oceanem. Zajęłiśmy piąte miejsce i otrzymaliśmy nagrodę pieniężną oraz puchar, który w Urzędzie Miasta Łodzi, w imieniu uczniów naszej szkoły, odebrały uczennice: Marika i Marita Lewandowskie.