Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi im. Stanisława Staszica

93-552 Łódź, ul. Przyszkole 42
e-mail: kontakt@sp42.elodz.edu.pl, tel: 42 684 23 68, 42 684 41 45

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

zakon 1819

Już wkacje

W środę, 19 czerwca 2019 r., na naszej sali gimnastycznej odbyły się cztery wspaniałe uroczystości zakończenia roku szkolnego. Wszystko odbywało się sprawnie, ale dłużej niż planowano, bo wielu uczniów z rąk Pani dyrektor i wychowawców odbierało ogromną ilość nagród i dyplomów. Gratulacjom nie było końca! Wyniki w nauce, konkursy, osiągnięcia sportowe, olimpiady. Wszystko kończyły występy naszych uczniów, okraszone ogromną ilością humoru i piosenek. Było wesoło, gwarno, ale polaly się też łzy wzruszenia, bo trzecioklasiści żegnali się ze swoimi wychowawczyniami, a my po wielu latach przerwy pożegnaliśmy ósmoklasistów,  ktorzy opuścili mury naszej szkoły, aby dalej kontynuować swoją drogę edukacji. Pani dyrektor pogratulowała wszystkim, zwróciła się również do nauczycieli i rodziców, a przede wszystkim ogłosiła oficjalne rozpoczęcie wakacji. Hurrrrrrrrrrrrra! Wypoczywajcie, łapcie siły i wracajcie do nas zdrowi i szczęśliwi za dwa miesiące!