Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi im. Stanisława Staszica

93-552 Łódź, ul. Przyszkole 42
e-mail: kontakt@sp42.elodz.edu.pl, tel: 42 684 23 68, 42 684 41 45

Dzień pluszowego misia

Anna Niewiadomska

mis1

Kochane misie

Akcja, którą ogłosil i zorganizowal w naszej szkole samorząd uczniowski nie mogła przejść bez echa, bo kto z nas (nawet jak się do tego oficjalnie nie przyznaje) nie ma swojego misia?!  Były wszystkie i te duże i te małe, te kolorowe i te szare, te kupione niedawno i te, które należały do naszych rodziców, ale wszystkie kochane i przytulaśne !!!

mis2

mis

 Kochane misie

Akcja, którą ogłosil i zorganizowal w naszej szkole samorząd uczniowski nie mogła przejść bez echa, bo kto z nas (nawet jak się do tego oficjalnie nie przyznaje) nie ma swojego misia?!  Były wszystkie i te duże i te małe, te kolorowe i te szare, te kupione niedawno i te, które należały do naszych rodziców, ale wszystkie kochane i przytulaśne !!!