Kiermasz świąteczny

kiermasz 1

Tak, jak każdego roku, w grudniu nasz kiermasz świąteczny cieszył się ogromną popularnością. Mimo, iż tradycja jego organizowania trwa już wiele lat, to nadal nauczycielom, rodzicom i uczniom nie brakuje wspaniałych, ciekawych i oryginalnych pomysłów. Było w czym wybierać: stroiki, ozdoby choinkowe. Zainteresowanie było tak duże, że trudno było przejść korytarzem szkolnym.

kiermasz 2

Wspaniałe prace wystawiały świetlice szkolne. Można było spróbować świątecznych wypieków i napojów. Klasy młodsze i starsze prezentowały, co wykonały pod okiem nauczycieli. We wszystkim pomagali rodzice. Oni też przygotowali niebanalne prezenty i zadbali o poczęstunek. Wszyscy wspaniale się bawili. W powietrzu czuć było bożonarodzeniową atmosferę!

kiermasz 3