Osiągnięcia sportowe 2021/2022

Finał Mistrzostw Łodzisiata

Stoją od lewej: Zygmunt Stachurski-Latkowski, Piotr Flaszka, Filip Bernacki, Maksymilian Olek, Gabriel Aleksandrowicz. Poniżej: Jakub Wojtas, Stanislav Slovak, Antoni Lis, Jan Brola, Filip Kowalski.

siata1

Obok na zdjęciu: Kapitan naszej reprezentacji

Filip Bernacki odbiera pamiątkowy puchar i dyplom dla szkoły

od dyrektora SP 56, pana Włodzimierza Kurka.

16 grudnia 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 56, odbył się FINAŁ MISTRZOSTW ŁODZI w piłce siatkowej „4” chłopców. Reprezentanci SP 42 stanęli na  III miejscu podium, zdobywając brązowe medale. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

igrzyska

Od lewej: p. M. Szmidt, B. Flaszka, I. Brończyk,  H. Mikołajczyk, A. Soczyński, J. Chmielewski, B. Kabat, B. Ziółkowski, O. Dąbrowski

18.10.2021r. zostały rozegrane mecze fazy grupowej Mistrzostw Łodzi w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Szkoła Podstawowa nr 42 reprezentowana przez Bartłomieja Flaszkę, Jakuba Soczyńskiego, Igora Brończyk, Huberta Mikołajczyka, Bartłomieja Ziółkowskiego, Jakuba Chmielewskiego, Bartosza Kabata i Oskara Dąbrowskiego, pod opieką Pana Michała Szmidta pokonała reprezentacje naszych rywali, zajmując pierwsze miejsce w grupie IV. Tym samym nasza reprezentacja awansowała do półfinału Mistrzostw Łodzi. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.