Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi im. Stanisława Staszica

93-552 Łódź, ul. Przyszkole 42
e-mail: kontakt@sp42.elodz.edu.pl, tel: 42 684 23 68, 42 684 41 45

Kadra

|
Jarosław Stawowski
 
DYREKTOR SZKOŁY
 
p. Agnieszka Piotrowska

(przyjmuje we wtorki, w godzinach 14.00-16.00)

 
WICEDYREKTOR SZKOŁY
p. Małgorzata Kozłowska-Drożdż
  
Dzięki swoim pedagogom, uczniowie osiągają sukcesy w zawodach, turniejach i konkursach.

 

Edukacja wczesnoszkolna

p. Agnieszka Kuśmider / p. Beata Majchrzak  wych. kl. 1a 

p. Katarzyna Adamczyk  wych. kl. 1b 

p. Renata Adynowska  wych. kl. 2a

p. Jolanta Skoneczna  wych. kl. 2b

p. Beata Just  wych. kl. 3a

p. Anna Krysiak  wych. kl. 3b

 

Świetlica

p. Agnieszka Bednarek

p. Monika Czaplińska-Antolik

p. Beata Grzelak

p. Elżbieta Hildt

p. Agnieszka Kuśmider

godziny pracy: codziennie 7.00-17.00

 

Biblioteka szkolna

p. Joanna Grabarczyk

godziny pracy: codziennie 9.00-15.00

 

Pedagog szkolny

p. Agnieszka Błaszczyk-Szmidt

 

Psycholog szkolny

p. Izabela Pavlovska

 

Pielęgniarka szkolna

p. 

godziny pracy:

poniedziałek: 9.00 - 13.00

wtorek: 9.00 - 13.00

środa: 9.30 - 13.00

czwartek: 9.00 - 13.00

piątek: 9.30 - 13.00

 

Klasy IV-VIII

Język polski

p. Małgorzata Kozłowska-Drożdż

p. Anna Gajda  wych. kl. 5b

p. Agnieszka Lichawska  wych. kl. 4d

p. Joanna Łukaszuk  wych. kl. 6c

p. Beata Zybajło

 

Historia

p. Anna Jarzyńska  wych. kl. 7a

p. Paweł Szczepaniak 

 

Język niemiecki

p. Anna Taraska - Pietrzak

 

Język angielski

p. Ewa Rosłonek  wych. kl. 6b

p. Marta Siekierzyńska  wych. kl. 4b

p. Klaudia Bogucka  wych. kl. 4c

p. Marta Justyńska  wych. kl. 6a

 

Matematyka

p. Urszula Bryk  wych. kl. 5d

p. Blandyna Syta  wych. kl. 7c

p. Katarzyna Król  wych. kl. 5a

 

Przyroda

p. Małgorzata Rzeźniczak 

 

Geografia

p. Dorota Szyndel

 

Biologia

p. Kamila Grochulska

p. Małgorzata Rzeźniczak

 

Fizyka

p. Włodzimierz Kierblewski

 

Chemia

p. Barbara Kołacz

 

Informatyka

p. Artur Halamus  wych. kl. 8b

p. Emilia Pacześ  wych. kl. 5c

 

Wychowanie do życia w rodzinie

p. Agnieszka Piotrowska

 

Plastyka i muzyka

p. Bożena Mariańczyk

 

Wychowanie fizyczne

p. Artur Halamus  wych. kl. 8b

p. Joanna Kubasiewicz  wych. kl. 8a

p. Michał Szmidt  wych. kl. 8c

p. Inez Michalak-Figa  wych. kl. 4a

 

Religia

s. Elżbieta Biesiacka

p. Katarzyna Stawarz

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

p. Bogusław Korytkowski