Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi im. Stanisława Staszica

93-552 Łódź, ul. Przyszkole 42
e-mail: kontakt@sp42.elodz.edu.pl, tel: 42 684 23 68, +48 786 087 929

Najlepsi uczniowie

Uczniowie wzorowi - średnia ocen co najmniej 5,00 i wzorowa ocena z zachowania

Uczniowie wyróżniajacy się w nauce - średnia ocen co najmniej 4,75 i bardzo dobra oraz wzorowa ocena z zachowania 

Podsumowanie roku szkolnego 2021/2022

 1a 

Panchenko Zlata, Michalak Krzysztof

1 b

Bogusławska Agata, Górka Rozalia, Gugała Katarzyna, Kulczyńska Alicja, Kardas Natalia, Obrębalski Krzysztof, Romanchuk Vitalii, Półrolnik Franciszek, Wagner Wiktor, Woszczyk Tymon

2 a

Bogucka Alicja, Dawidowicz Leon, Gacka Antonia, Jamroziak Kacper, Helena Janicka, Gabriela Jassa, Adam Kimliński, Mateusz Garus, Maja Laskowska, Jagoda Ruszkowska, Julia Rzepka

2 b

Marciniak Natalia, Kulińska Zuzanna, Wójcik Piotr 

2c

Gardyjan Leon, Karolak Igor, Świątek Tomasz

3 a

Machtałowicz Ignacy, Lis Antoni

3 b

Mateusz Brot, Wojciech Cieplucha, Michał Kulczyński, Igor Kwella, Jan Nowakowski, Dominika Włodarczyk, Julia Wróbel

4 a

Auguścik Maja, Kuna Hanna, Kutzner Marta, Lacheta Wiktor, Szylczak Igor, Ciemnoczułowska Jagoda, Czerwińska Maja, Kalinina Anna, Khil Tymur, Kotlan Artem,Kowalski Filip

4 b

Brola Jan, Bugajak Julia, Dolacińska-Olszewska Amelia, Fryczak Julia, Gacki Maciej, Machul Michalina, Pieczarowska Nikola, Stupnikova Viktoriia, Tenerowicz Hanna, Śrut MajaHajman Lena

5 a

Misiak Zofia, Kęsy Zofia, Mączyńska Julia, Ugorowicz Barbara, Kaminski Tomasz, Trzcinski Tymon, Makowski Mieszko, Słomski Patryk

5 b

Cichy Jakub, Sobieracki Kacper, Strąkowska Pola, Szafraniec Jan

6 a

Janiszewski Hubert, Skrok Jakub, Szefer Oliwer, Lipowski Maksymilian, Pawlak Maja

6 b

Makowski Alex, Makowska Amelia, Czarnota Paulina, Gajewska Maja

7 b

Bugajak Oliwia,  Marciniak Wiktoria, Pawlak Natalia, Czołczyńska Wiktoria, Figiel Alicja, Fryczak Natalia, Olszewska Aleksandra, Walczak Gessica, Wróbel Zuzanna

7 c

Molteni Hanna, Kawałek Jakub, Kryliuk Sofiia, Sawicka Agata, Sokołowska Hanna

 7d

Bogusławska Natalia, Kozłowski Oskar, Wilicka Maria

 8 a

Górski Kacper, Rubczewski Konrad

 8b

Flaszka Bartłomiej, Frąg Karolina, Jakubiec Zuzanna, Janiszewska Małgorzata, Kwiatkowski Kacper, Nowacki Krzysztof, Olczak Julia, Porada Maria,Tatarska Maja, Bedyk Weronika, Bzdurska Paulina, Czarnota Kinga,Strąkowski Roland, Szymański Oliwier

 8c

Karpińska Julia, Meres Zuzanna, Sarniak Antonina, Sawicka Łucja, Bernacka Julia, Błaszkiewicz Bartosz, Kosior Karol

8d

 Dudek Victoria, Madalińska Aleksandra, Pieńkowska Aleksandra, Szymczyk Izabela, Walczak Giulia, Olszewska Malwina

 

  

 

2. Grzelak Dominik

3. Matczak Mateusz

4. Rybiński Bartosz