Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi im. Stanisława Staszica

93-552 Łódź, ul. Przyszkole 42
e-mail: kontakt@sp42.elodz.edu.pl, tel: 42 684 23 68, 42 684 41 45

Najlepsi uczniowie

Uczniowie wzorowi - średnia ocen co najmniej 5,00 i wzorowa ocena z zachowania

Uczniowie wyróżniajacy się w nauce - średnia ocen co najmniej 4,75 i bardzo dobra oraz wzorowa ocena z zachowania 

Podsumowanie półrocza 2021/2022

 1a 

Panchenko Zlata, Michalak Krzysztof

1 b

Bogusławska Agata, Gugała Katarzyna, Kulczyńska Alicja, Kardas Natalia, Romanchuk Vitalii, Półrolnik Franciszek, Woszczyk Tymon

2 a

Bogucka Alicja, Dawidowicz Leon, Gacka Antonia, Jamroziak Kacper, Helena Janicka, Gabriela Jassa, Adam Kimliński, Mateusz Garus, Maja Laskowska, Jagoda Ruszkowska, Julia Rzepka

2 b

Marciniak Natalia, Kulińska Zuzanna, Wójcik Piotr 

2c

Gardyjan Leon, Karolak Igor, Świątek Tomasz

3 a

Machtałowicz Ignacy, Lis Antoni

3 b

Mateusz Brot, Wojciech Cieplucha, Michał Kulczyński, Igor Kwella, Dominika Włodarczyk, Julia Wróbel

4 a

Kuna Hanna, Lacheta Wiktor, Szylczak Igor, Ciemnoczułowska Jagoda, Czerwińska Maja. Kowalska Aleksandra, Kowalski Filip, Kutzner Marta 

4 b

Bugajak Julia, Dolacińska-Olszewska Amelia, Fryczak Julia, Machul Michalina, Pieczarowska Nikola, Stupnikova Viktoriia, Tenerowicz HannaGacki Maciej, Hajman Lena, Brola Jan, Śrut Maja

5 a

Misiak Zofia, Kęsy Zofia, Mączyńska Julia, Olek Maksymilian, Ugorowicz Barbara, Kaminski Tomasz, Trzcinski Tymon

5 b

Sobieracki Kacper, Strąkowska Pola, Cichy Jakub

6 a

Janiszewski Hubert, Skrok Jakub, Szefer Oliwer, Lipowski Maksymilian, Pawlak Maja

6 b

Makowski Alex, Makowska Amelia

7 b

Fryczak Natalia, Marciniak Wiktoria, Walczak Gessica, Wróbel Zuzanna

7 c

Molteni Hanna, Sokołowska Hanna

 7d

Bogusławska Natalia, Kozłowski Oskar

 8 a

Górski Kacper, Rubczewski Konrad

 8b

Flaszka Bartłomiej, Jakubiec Zuzanna, Kwiatkowski Kacper, Nowacki Krzysztof, Olczak Julia, Porada Maria, Janiszewska Małgorzata, Strąkowski Roland, Szymański Oliwier

 8c

Karpińska Julia, Meres Zuzanna, Sarniak Antonina, Sawicka Łucja, Kosior Karol, Błaszkiewicz Bartosz

8d

Walczak Giulia, Dudek Victoria, Szymczyk Izabela, Madalińska Aleksandra 

 

  

 

2. Grzelak Dominik

3. Matczak Mateusz

4. Rybiński Bartosz