Uczniowie wzorowi - średnia ocen co najmniej 5,00 i wzorowa ocena z zachowania
Uczniowie wyróżniajacy się w nauce - średnia ocen co najmniej 4,75 i wzorowa lub bardzo dobra ocena z zachowania
Podsumowanie półrocza roku szkolnego 2023/2024
1a |
Błaszczyk Zofia, Stegienta Antoni |
1b |
Bedunkevich Uladzislava, El Janany Antoni, Ozinkovskyi Maksymilian, Rudnicki Mikołaj, Wałęska Lena |
1c |
Karwat Eryk, Malinowska Zuzia, Pilc Lilianna, Rojek Natalia, Tadeusiak Zuzia, Zielińska Nadia |
2a |
Diadiushko Anna, Bilous Sofiia, Rogalska Zuzanna, Zdzienicka Lilianna, Źródelna Natalia, |
2b |
Gacki Tymoteusz, Goss Dorota, Kacprzyk Mikołaj, Malinowski Aleksander, Pacholski Tymon, Ruszkowski Tymon, Sokołowska Barbara, Świątek Emilia |
3a |
Honcharuk Sofiia, Jachowski Igor, Konat Marcel, Kosiński Wiktor, Michalak Krzysztof, Słowikowska Jagoda |
3b |
Bogusławska Agata, Górka Rozalia, Gugała Katarzyna,Grabowska Judyta, Kardas Nadia, Kulczyńska Alicja, Wagner Wiktor, Palanitska Jana |
4a |
Bogucka Alicja, Dawidowicz Leonard, Gacka Antonia, Janicka Helena, Jassa Gabriela, Karwat Wiktor, Kimliński Adam, Kosielski Antoni, Kubiszewska Hanna, Laskowska Maja, Lenart Zuzanna, Maciejewski Stanisław, Rzepka Julia, Ruszkowska Jagoda, Twardowska Helena, Jamroziak Kacper, Mikołajczyk Aleks, Słomska Liliana |
4b |
Kulińska Zuzanna, Marciniak Natalia, Rzepkowski Adrian, Solecki Filip, Wójcik Piotr, |
4c |
Gardyjan Leon, Karolak Igor, Pieńkowski Kacper, Świątek Tomasz, Madalińska Julia, Siciński Jan, Yakymenko Danylo |
5a |
Machtałowicz Ignacy, Stefaniuk Alina |
5b |
Wróbel Julia, Kulczyński Michał, Brot Mateusz, Cieplucha Wojciech, Gąsiorowski Bartosz, Nowakowski Jan, Pyciak Kacper |
6a |
Hanna Kuna, Jagoda Ciemnoczułowska, Wiktor Lacheta, Marta Kutzner, Maja Czerwińska, Igor Szylczak |
6b |
Bugajak Julia, Fryczak Julia, Brola Jan, Gacki Maciej, Tenerowicz Hanna |
7a |
Misiak Zofia, Kęsy Zofia, Mączyńska Julia, Ugorowicz Barbara |
7b |
Cichy Jakub, Sobieracki Kacper, Szafraniec Jan |
8a |
Hubert Janiszewski, Maja Pawlak, Jakub Skrok, Szefer Oliwier |
8b |
|
2. Grzelak Dominik
3. Matczak Mateusz
4. Rybiński Bartosz