Najlepsi uczniowie

Uczniowie wzorowi i wyróżniający się w nauce w roku szkolnym 2019/2020

1 a         

Ignacy Machtałowicz, Antoni Lis, Amelia Chojnacka, Łucja Szefer, Patrycja Zielińska.

1 b

Mateusz Brot, Wojciech Cieplucha, Michał Kulczyński, Igor Kwella, Jan Nowakowski, Alan Tomaszewski,

Dominika Włodarczyk, Julia Wróbel

2 a

Wiktor Lacheta, Hanna Kuna, Marta Kutzner, Igor Szylczak

2 b

Hanna Terenowicz, Helena Rus,, Nikola Pieczarowska, Maja Śrut, Julia Bugajak, Michalina Machul

3 a

Zofia Kęsy, Julia Mączyńska, Zofia Misiak, Basia Ugorowicz, Tomasz Kamiński, Maksymilian Olek

3 b

Depczyńska Natalia, Duk Piotr, Sobieracki Kacper, Pola Strąkowska 

4 a

Janiszewski Hubert, Lipowski Maksymilian, Pawlak Maja, Skrok Jakub, Stajuda Maja, Szefer Oliwier,

Lizak Blanka

4 b

 Czarnota Paulina, Makowski Alex, Makowska Amelia, Gajewska Maja, Szadkowska Maja

5 a

Figiel Alicja, Olszewska Aleksandra, Woźniak Zuzanna

5 b

Bugajak Oliwia, Czołczyńska Wiktoria, Marciniak Wiktoria, Walczak Gessica, Wróbel Zuzanna,  Brończyk Oliwia,

Fryczak Natalia, Hajman Laura,  Pawlak Natalia

5 c

Kornatowska Joanna, Molteni Hanna, Orłowski Patryk, Sawicka Agata, Sokołowska Hanna,

Gąsiorowska Małgorzata, Jasieczek Ewa, Karpińska Zuzanna, Kozak Maja

5 d

Bogusławska Natalia, Chołys Aleksander, Kozłowski Oskar, Kmieciak Barbara, Zielinska Vanessa

6 a

Górski Kacper, Rubczewski Konrad

6 b

Flaszka Bartłomiej, Frąg Karolina, Jakubiec Zuzanna, Janiszewska Małgorzata, Kwiatkowski Kacper,

Nowacki Krzysztof, Olczak Julia, Porada MariaSzymanski Oliwier Jauke Kamil, Tatarska Maja

6 c

Bernacka Julia, Karpińska Julia, Meres Zuzanna, Sarniak Antonina, Sawicka Łucja

6 d

Pieńkowska Aleksandra, Walczak Giulia, Dudek Wiktoria, Madalińska Aleksandra, Olszewska Malwina,

Szymczyk Izabela, Wróblewska Magdalena

7 a

Gorzak Amelia, Stachlewska Milena

7 b

Trzcińska Olga, Czernek Gabriela, Ciesielska Alicja, Jankowska Karolina, Maciejewski Antoni

7 c

Jaworski Aleksander, Korbel Hanna, Mencwal Adam, Guziuk Jakub, Włodarczyk Krzysztof
 8 a  
 8 b

Karabjewska vel Gajewska Magdalena, Topola Aleksander, Bajsarowicz Marta, Błaszkiewicz Julia,

Borowska Weronika, Grzesiak Martyna

 8 c  

 

  

 

2. Grzelak Dominik

3. Matczak Mateusz

4. Rybiński Bartosz