Rekrutacja do klas pierwszych 2021/22

Szanowni Rodzice!

Zmieniamy się cały czas, aby sprostać potrzebom jakie stawia przed nami współczesne wychowanie i nowoczesna edukacja. Jesteśmy jednozmianową szkołą zawsze otwartą na potrzeby Waszych dzieci. Planujemy otwarcie trzech klas pierwszych, które poza realizowaniem podstawy programowej będą nieodpłatnie uczestniczyły w wielu ciekawych zajęciach dodatkowych. Mamy nadzieję, że ta krótka prezentacja zamieszczona poniżej pokaże Państwu jak w tej chwili wygląda nasza szkoła. Osobom, które kiedyś już w niej były uświadomi jak bardzo zmieniła się w ciągu krótkiego okresu czasu czyli na przestrzeni ostatnich czterech lat.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji naszej szkoły

ban2021

Od 04.05.2021 r. rozpoczyna się elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2021/22. Zapisu dziecka do klasy pierwszej można dokonać drogą elektroniczną - lodz.elemento.pl. Szczegółowe informacje dotyczące zasad naboru uczniów do klas pierwszych znajdą Państwo tutaj. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z sekretriatem szkoły - tel. 42 684-23-68 lub zadawanie pytań na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZASADY NABORU UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH PUBLICZNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ MIASTO ŁÓDŹ NA ROK SZKOLNY 2021/2022 ZAMIESZCZAMY PONIŻEJ

Zalogowanie się

W przypadku dzieci zamieszkałych/zameldowanych  w obwodzie szkoły należy złożyć

„Zgłoszenie”.

W przypadku dzieci zamieszkałych/zameldowanych poza obwodem szkoły należy złożyć

„Wniosek”.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru i postępowania rekrutacyjnego dostępne są w sekretariacie szkoły wraz z odpowiednimi drukami, które można także pobrać poniżej ,w zakładce rekrutacja w Top Menu lub w zakładce Dokumenty

Terminarz naboru:

• 04.05.2021 r. – 02.06.2021 r. do godz. 15:00 – składanie* zgłoszeń kandydatów do klas ogólnych szkół podstawowych lub wniosków o przyjęcie kandydatów do klas ogólnych szkół podstawowych spoza obwodu wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów;
  • 07.06.2021 r. – 08.06.2021 r. - weryfikacja przez szkolne komisje rekrutacyjna wniosków oraz dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
  • 15.06.2021 r. do godz. 12:00 – podanie do publicznej wiadomości przez szkolne komisje rekrutacyjne list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
  • 16.06.2021 r. – 21.06.2021 r. do godz. 1500 - potwierdzanie przez rodziców, w postaci pisemnego oświadczenia* woli przyjęcia kandydata do szkoły, do której kandydat został zakwalifikowany.
  • 22.06.2021 r. do godz. 1200 - podanie do publicznej wiadomości przez szkolne komisje rekrutacyjne list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

* Dopuszcza się dokonanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej czynności:

• składania wydrukowanych z systemu: zgłoszeń kandydatów do klas pierwszych ogólnodostępnych obwodowych szkol podstawowych lub wniosków o przyjęcie kandydatów do klas pierwszych ogólnodostępnych szkol podstawowych spoza obwodu wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
  • składanie przez rodzic6w kandydat6w spoza obwodu zakwalifikowanych do danej szkoły pisemnych oświadczeń potwierdzających wolę przyjęcia.

W NASZEJ SZKOLE ZAPEWNIAMY:

• Indywidualne podejście do każdego ucznia, odkrywanie jego uzdolnień
  • Pracownie wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne i tablice multimedialne
  • Wysoko wykwalifikowaną, kreatywną kadrę pedagogiczną
  • Zajęcia rozwijające zdolności i wspierające uczniów
  • Stałą opiekę pedagoga szkolnego psychologa i pielęgniarki
  • Opiekę dla dzieci w świetlicy w godz. 7.00-17.00
  • Cztery świetlice podzielone na grupy wiekowe i wyposażone w pomoce dydaktyczne i zabawki

W NASZEJ SZKOLE MAMY:

• Dwie nowoczesne pracownie komputerowe
  • Dostęp do Internetu na terenie całej szkoły
  • Ekopracownię