Osiągnięcia sportowe

2018/2019

7 czerwca 2019 r. w SP 91 odbył się XVI MEMORIAŁ MARKA RADOMSKIEGO. Reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji ostatecznie zajęła III miejsce. Uczniowie otrzymali pamiątkowy puchar i dyplom dla szkoły. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Memoria MR 2018 2019 zdjcie 1

Stoją od lewej: Wiktor Jędrzejczyk, Hubert Mikołajczyk, Igor Brończyk, Jakub Soczyński, Dominik Goszczyński. Poniżej: Marcel Jelinek, Dawid Sybilski, Dominik Flaszka, Tobiasz Lis.

Memoria MR 2018 2019 zdjcie 2

Kapitan naszej reprezentacji Tobiasz Lis, odbiera pamiątkowy dyplom i puchar za zdobycie III miejsca od organizatora turnieju pana Jacka Kozłowskiego.

23 maja 2019r. odbyła się V edycja rozgrywek piłki siatkowej „O Puchar Dyrektora SP 137”. Reprezentacja SP 42 zajęła IV miejsce w turnieju. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Puchar Dyrektora SP 137 zdjcie 1

Nasi zawodnicy

Puchar Dyrektora SP 137 zdjcie 2

Kapitan naszej reprezentacji Antoni Sokołowski odbiera pamiątkowy puchar i dyplom od dyrektora SP 137 pani Ewy Morzyszek – Banaszczyk  i przedstawiciela Kuratorium, pana Tomasza Walczaka.

W dniach 4-5 czerwca 2019 r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce plażowej chłopców. W zawodach wzięło udział 16 zespołów z dziesięciu różnych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Sokołowski i Szymon Jędrzejczyk – I zespół oraz Gustaw Sikorski  i Jurij Mosorow – II zespół. Reprezentanci naszej szkoły zajęli IV miejsce w klasyfikacji szkolnej. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

PIKA PLAOWA 2018 2019

Gustaw Sikorski i Jurij Mosorow z dyplomem za zajęcie IV miejsca.

28 lutego 2019 r. zostały rozegrane mecze półfinałowe Mistrzostw Łodzi w piłce siatkowej chłopców. Reprezentacja SP 42 zajęła 3 miejsce w półfinale, ostatecznie plasując się na miejscach 5-6 Mistrzostw Łodzi.

siata 19

Stoją od lewej: Mateusz Jóżwiak, Konrad Goszczyński, Jan Maciejewski, Jakub Rybiński, Nikodem Mazur, Jakub Butt, Filip Bonk, Gustaw Sikorski, Jurij Mosorow, Szymon Jędrzejczyk, Antoni Sokołowski - kapitan.

29 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 56, odbył się FINAŁ MISTRZOSTW ŁODZI w piłce siatkowej „4” chłopców. Reprezentanci SP 42 stanęli na  III miejscu podium. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

szmidt

Stoją od lewej: Dominik Flaszka, Tobiasz Lis, Igor Brończyk, Wiktor Wiaderski, Aleksander Jóźwiak; Poniżej: Dominik Goszczyński, Wiktor Jędrzejczyk, Jakub Soczyński, Hubert Mikołajczyk. Z powodu choroby w finale zabrakło Dawida Sybilskiego i Marcela Jelinka, którzy brali udział we wszystkich wcześniejszych fazach Mistrzostw Łodzi.

szmidt 1

Kapitan naszej reprezentacji Dominik Flaszka odbiera pamiątkowy dyplom i puchar dla szkoły  z rąk pani prezes Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego Grażyny Ostojskiej i pana dyrektora SP 56 Włodzimierza Kurka.