plazowa

Reprezentacja SP 42 od lewej:  Joel Borończyk i Antoni Sokołowski  - I drużyna; Filip Bonk i Jurij Mosorow – II drużyna.

7 czerwca 2018 r. w Gimnazjum nr 8 odbyły się MISTRZOSTWA ŁODZI W PIŁCE PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW. Do zawodów przystąpiło 16 drużyn z 9 szkół. Reprezentacja SP 42 zajęła III miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół zdobywając pamiątkowy puchar i dyplom. To pierwsze podium naszej reprezentacji w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

25 maja 2018 r. na stadionie AZS-u Łódź odbyły się MISTRZOSTWA ŁODZI W BIEGACH DZIECI. Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce zdobywając pamiątkowy puchar i dyplom dla szkoły. Reprezentacja dziewcząt zajęła VI miejsce otrzymując pamiątkowy dyplom. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych reprezentantów i życzymy im kolejnych wspaniałych sukcesów. Gratulujemy!!!

biegiklas1318 1Stoją od lewej: Mateusz Michalik, Gabriel Aleksandrowicz, Jakub Chmielewski, Paweł Młynarski, Dominik Kapiewicz, Karol Bedyk, Tymon Trzciński, Franciszek Biegański, Jakub Furmański, Piotr Flaszka, Oskar Wiaderski, Maksymilian Olek. Poniżej: Małorzata Gąsiorowska, Lena Stępień, Julia Adamkiewicz, Hanna Molteni, Patrycja Grzesiak, Martyna Cieślak, Barbara Skirtuń, Karolina Gębicka, Antonina Wrona.

biegiklas1318 2Karol Bedyk w imieniu reprezentacji SP 42 odpiera puchar i dyplom za zajęcia II miejsca w MISTRZOSTWACH ŁODZI W BIEGACH chłopców.

biegiklas1318 3Karol Bedyk zajął I miejsce w biegu na  dystansie 300m chłopców, zdobywając indywidualnie złoty medal MISTRZOSTW ŁODZI.

biegiklas1318 4Tymon Trzciński zajął II miejsce w biegu na  dystansie 200m chłopców, zdobywając indywidualnie srebrny medal MISTRZOSTW ŁODZI.
Franciszek Biegański zajął III miejsce w biegu na  dystansie 200m chłopców, zdobywając indywidualnie brązowy medal MISTRZOSTW ŁODZI.

biegiklas1318 5Patrycja Grzesiak  zajęła III miejsce w biegu na  dystansie 300 m dziewcząt, zdobywając indywidualnie brązowy medal MISTRZOSTW ŁODZI.

22 maja 2018 r. odbyła się czwarta edycja turnieju o Puchar Dyrektora SP 137. Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce zdobywając dla szkoły pamiątkowy puchar oraz dyplom. Wszystkim reprezentantom SP 42 serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

pps18 1Kapitan naszej reprezentacji Jakub Butt odbiera dyplom i puchar za zajęcie III miejsca od  dyrektora SP 137 pani Ewy Morzyszek - Banaszczyk.

pps18 2Stoją od lewej: Wiktor Wiaderski, Jakub Grzywiński, Jakub Butt, Konrad Goszczyński, Dawid Sybilski.
Poniżej: Magdalena Karabjewska vel Gajewska, Aleksandra Duraj, Weronika Borowska, Julia Strzelczyk.

27 kwietnia 2018 r. w hali KS WIFAMY Łódź, odbył się XV MEMORIAŁ MARKA RADOMSKIEGO. Reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji ostatecznie zajęła IV miejsce. Uczniowie otrzymali pamiątkowy puchar i dyplom dla szkoły. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

1Wszyscy uczestnicy XV MEMORIAŁU MARKA RADOMSKIEGO.

2Reprezentacja SP 42 na zdjęciu z panią Anną Radomską.

3Kapitan naszej reprezentacji Jakub Butt odbiera dyplom i puchar od organizatora memoriału pana Jacka Kozłowskiego.

4Stoją od lewej: Brończyk Igor, Flaszka Dominik, Jóźwiak Mateusz, Butt Jakub, Banasiak Michał, Goszczyński Konrad; poniżej: Jędrzejczyk Wiktor, Goszczyński Dominik, Wiaderski Wiktor, Lis Tobiasz, Grzywiński Jakub, Sybilski Dawid.

siatka18 3

23 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 56, odbył się FINAŁ MISTRZOSTW ŁODZI w piłce siatkowej „4” chłopców. Reprezentanci SP 42 po bardzo wyrównanej walce w meczach finałowych, zajęli ostatecznie IV miejsce. To już czwarty finał, w którym reprezentacja naszej szkoły mogła walczyć i zdobywać doświadczenie, rywalizując z najlepszymi. Uczniowie otrzymali okolicznościowy dyplom dla szkoły.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

siatka18 4Kapitan naszej reprezentacji Jakub Butt odbiera pamiątkowy dyplom za zdobycie IV miejsca z rąk dyrektora SP 56 pana Włodzimierza Kurka.

siatka18 1Stoją od lewej: Grzywiński Jakub, Sybilski Dawid, Butt Jakub, Wiaderski Wiktor, Banasiak Michał.
poniżej: Jelinak Marcel, Brończyk Igor, Jóźwiak Mateusz, Goszczyński Konrad, Flaszka Dominik.

siatka18 2Wszyscy uczniowie, którzy wspierali naszą reprezentację w czasie eliminacji i meczów finałowych.