Aniołkowe granie

Aniolkowe granie LOGO1

Idea rodzicielstwa zastępczego

W roku szkolnym 2019/201 nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym wspierającym ideę rodzicielstwa zastępczego Aniołkowe Granie. W ramach projektu wspieramy trzech chłopców wychowywanych przez rodziny zastępcze. Chłopcy potrzebują najbardziej ubrań (roz. 140), pościeli, a nawet łóżka (rozkładanej sofy). Przyjemność zawsze im sprawi jakaś zabawka czy coś słodkiego, a w rodzinie - jak w każdym domu - przydadzą się środki czystości i jedzenie. Wszystkie dary prosimy przynosić (lub zgłaszać chęć przekazania) Pani Ani Gajdzie (s. 41) do 04.02.2020 roku.
Każdy z nas jest aniołem!

aniokow gr

Każdy z nas jest aniołem!