Rekrutacja do klas pierwszych 2022/23

Szanowni Rodzice!

Zmieniamy się cały czas, aby sprostać potrzebom jakie stawia przed nami współczesne wychowanie i nowoczesna edukacja. Jesteśmy jednozmianową szkołą zawsze otwartą na potrzeby Waszych dzieci. Planujemy otwarcie trzech klas pierwszych, które poza realizowaniem podstawy programowej będą nieodpłatnie uczestniczyły w wielu ciekawych zajęciach dodatkowych. Mamy nadzieję, że ta krótka prezentacja zamieszczona poniżej pokaże Państwu jak w tej chwili wygląda nasza szkoła. Osobom, które kiedyś już w niej były uświadomi jak bardzo zmieniła się w ciągu krótkiego okresu czasu czyli na przestrzeni ostatnich czterech lat.

Zapraszamy do obejrzenia

ban2021

Od 4 maja 2022 r.  do 3 czerwca, do godz. 15.00 będzie trwała elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2022/23.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Łódź na rok szkolny 2022/ 2023.

Zarządzenie nr 30 Prezydenta Miasta Łodzi w sprawie harmonogramu naboru 2022/23

Zapisu dziecka do klasy pierwszej można dokonać drogą elektroniczną - lodz.elemento.pl. Szczegółowe informacje dotyczące zasad naboru uczniów do klas pierwszych znajdą Państwo tutaj. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z sekretriatem szkoły - tel. 42 684-23-68 lub zadawanie pytań na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZASADY NABORU UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH PUBLICZNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ MIASTO ŁÓDŹ NA ROK SZKOLNY 2022/23

W przypadku dzieci zamieszkałych/zameldowanych  w obwodzie szkoły należy złożyć

„Zgłoszenie” (aktywne od 4 maja 2022 r.)

W przypadku dzieci zamieszkałych/zameldowanych poza obwodem szkoły należy złożyć

„Wniosek”.(aktywne od 4 maja 2022 r.)

Szczegółowe informacje dotyczące naboru i postępowania rekrutacyjnego dostępne są w sekretariacie szkoły wraz z odpowiednimi drukami, które można także pobrać poniżej ,w zakładce rekrutacja w Top Menu lub w zakładce Dokumenty

Terminarz naboru:

• 04.05.2022 r. – 03.06.2022 r. do godz. 15:00 – składanie* zgłoszeń kandydatów do klas ogólnych szkół podstawowych lub wniosków o przyjęcie kandydatów do klas ogólnych szkół podstawowych spoza obwodu wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów;
  • 06.06.2022 r. – 08.06.2022 r. - weryfikacja przez szkolne komisje rekrutacyjna wniosków oraz dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
  • 20.06.2022 r. do godz. 12:00 – podanie do publicznej wiadomości przez szkolne komisje rekrutacyjne list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
  • 21.06.2022 r. – 23.06.2022 r. do godz. 15:00 - składanie poprzez system przez rodziców kandydatów spoza obwodu zakwalifikowanych do danej szkoły pisemnych oświadczeń potwierdzających wolę przyjęcia.
  • 27.06.2022 r. do godz. 12:00 - podanie do publicznej wiadomości przez szkolne komisje rekrutacyjne list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

* Dopuszcza się dokonanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej czynności:

• składania wydrukowanych z systemu: zgłoszeń kandydatów do klas pierwszych ogólnodostępnych obwodowych szkol podstawowych lub wniosków o przyjęcie kandydatów do klas pierwszych ogólnodostępnych szkol podstawowych spoza obwodu wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
  • składanie przez rodzic6w kandydat6w spoza obwodu zakwalifikowanych do danej szkoły pisemnych oświadczeń potwierdzających wolę przyjęcia.

W NASZEJ SZKOLE ZAPEWNIAMY:

• Indywidualne podejście do każdego ucznia, odkrywanie jego uzdolnień
  • Pracownie wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne i tablice multimedialne
  • Wysoko wykwalifikowaną, kreatywną kadrę pedagogiczną
  • Zajęcia rozwijające zdolności i wspierające uczniów
  • Stałą opiekę pedagoga szkolnego psychologa i pielęgniarki
  • Opiekę dla dzieci w świetlicy w godz. 7.00-17.00
  • Cztery świetlice podzielone na grupy wiekowe i wyposażone w pomoce dydaktyczne i zabawki

W NASZEJ SZKOLE MAMY:

• Dwie nowoczesne pracownie komputerowe
  • Dostęp do Internetu na terenie całej szkoły
  • Ekopracownię