Zasady naboru

banerek3

Od 04.05.2021 r. rozpoczyna się elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2021/22. Zapisu dziecka do klasy pierwszej można dokonać drogą elektroniczną - lodz.elemento.pl. Szczegółowe informacje dotyczące zasad naboru uczniów do klas pierwszych znajdą Państwo tutaj. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z sekretriatem szkoły - tel. 42 684-23-68 lub zadawanie pytań na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZASADY NABORU UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH PUBLICZNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ MIASTO ŁÓDŹ NA ROK SZKOLNY 2021/2022

W przypadku dzieci zamieszkałych/zameldowanych  w obwodzie szkoły należy złożyć

„Zgłoszenie”.

W przypadku dzieci zamieszkałych/zameldowanych poza obwodem szkoły należy złożyć

„Wniosek”.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru i postępowania rekrutacyjnego dostępne są w sekretariacie szkoły wraz z odpowiednimi drukami, które można także pobrać poniżej ,w zakładce rekrutacja w Top Menu lub w zakładce Dokumenty

Terminarz naboru:

• 04.05.2021 r. – 02.06.2021 r. do godz. 15:00 – składanie* zgłoszeń kandydatów do klas ogólnych szkół podstawowych lub wniosków o przyjęcie kandydatów do klas ogólnych szkół podstawowych spoza obwodu wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów;
  • 07.06.2021 r. – 08.06.2021 r. - weryfikacja przez szkolne komisje rekrutacyjna wniosków oraz dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
  • 15.06.2021 r. do godz. 12:00 – podanie do publicznej wiadomości przez szkolne komisje rekrutacyjne list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
  • 16.06.2021 r. – 21.06.2021 r. do godz. 1500 - potwierdzanie przez rodziców, w postaci pisemnego oświadczenia* woli przyjęcia kandydata do szkoły, do której kandydat został zakwalifikowany.
  • 22.06.2021 r. do godz. 1200 - podanie do publicznej wiadomości przez szkolne komisje rekrutacyjne list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

* Dopuszcza się dokonanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej czynności:

• składania wydrukowanych z systemu: zgłoszeń kandydatów do klas pierwszych ogólnodostępnych obwodowych szkol podstawowych lub wniosków o przyjęcie kandydatów do klas pierwszych ogólnodostępnych szkol podstawowych spoza obwodu wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
  • składanie przez rodzic6w kandydat6w spoza obwodu zakwalifikowanych do danej szkoły pisemnych oświadczeń potwierdzających wolę przyjęcia.

W NASZEJ SZKOLE ZAPEWNIAMY:

• Indywidualne podejście do każdego ucznia, odkrywanie jego uzdolnień
  • Pracownie wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne i tablice multimedialne
  • Wysoko wykwalifikowaną, kreatywną kadrę pedagogiczną
  • Zajęcia rozwijające zdolności i wspierające uczniów
  • Stałą opiekę pedagoga szkolnego psychologa i pielęgniarki
  • Opiekę dla dzieci w świetlicy w godz. 7.00-17.00
  • Cztery świetlice podzielone na grupy wiekowe i wyposażone w pomoce dydaktyczne i zabawki

W NASZEJ SZKOLE MAMY:

• Dwie nowoczesne pracownie komputerowe
  • Dostęp do Internetu na terenie całej szkoły
  • Ekopracownię