Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Anna Niewiadomska

igrzyska

Od lewej: p. M. Szmidt, B. Flaszka, I. Brończyk,  H. Mikołajczyk, A. Soczyński, J. Chmielewski, B. Kabat, B. Ziółkowski, O. Dąbrowski

18.10.2021r. zostały rozegrane mecze fazy grupowej Mistrzostw Łodzi w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Szkoła Podstawowa nr 42 reprezentowana przez Bartłomieja Flaszkę, Jakuba Soczyńskiego, Igora Brończyk, Huberta Mikołajczyka, Bartłomieja Ziółkowskiego, Jakuba Chmielewskiego, Bartosza Kabata i Oskara Dąbrowskiego, pod opieką Pana Michała Szmidta pokonała reprezentacje naszych rywali, zajmując pierwsze miejsce w grupie IV. Tym samym nasza reprezentacja awansowała do półfinału Mistrzostw Łodzi. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.