Razem dla lepszej przyszłości

Łódzki Uniwersytet Dziecięcy Politechniki Łódzkiej po raz drugi został laureatem konkursu skierowanego do partnerów regionalnych programu Klub Młodych Odkrywców (KMO), który jest koordynowany przez Centrum Nauki Kopernik, a finansowany przez Fundację Deloitte. Realizacja projektu rozpoczyna się już w lutym 2024 r. Nasza szkoła jest jedną z trzech w Łodzi, która będzie brała udział w projekcie "Razem dla lepszej przyszłości". Klasa 1b, pod kierunkiem pani Renaty Adynowskiej bedzie uczestniczyła w wielu ciekawych zajęciach. Dzięki dofinansowaniu projektu "Razem dla lepszej przyszłości" zostaną przeprowadzone różne działania wspierające integrację polskich i ukraińskich dzieci. Zaplanowano dla nich wiele ciekawych form zajęć edukacyjnych. Uczniowie spędzą czas na wspólnym eksperymentowaniu, poznawaniu świata i wzajemnym uczeniu się.