Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi im. Stanisława Staszica

93-552 Łódź, ul. Przyszkole 42
e-mail: kontakt@sp42.elodz.edu.pl, tel: 42 684 23 68, 42 684 41 45

Najlepsi uczniowie

Uczniowie wzorowi - średnia ocen co najmniej 5,00 i wzorowa ocena z zachowaniai uczniowie wyróżniajacy się - średnia ocen co najmniej 4,75 i bardzo dobra oraz wzorowa ocena z zachowania  w roku szkolnym 2020/21

 1a 

Gacka Antonina, Janicka Helena, Jassa Gabriela, Kimliński Adam, Laskowska Maja, Lenart Zuzanna, Ruszkowska Jagoda, 

1 b

Marciniak Natalia, Kulińska Zuzanna, Wójcik Piotr

 1c

Gardyjan Leon, Karolak Igor, Świątek Tomasz

2 a

Machtałowicz Ignacy, Lis Antoni

2 b

Mateusz Brot, Wojciech Cieplucha, Michał Kulczyński, Igor Kwella, Dominika Włodarczyk, Julia Wróbel

3 a

Lacheta Wiktor, Kuna Hanna, Kutzner Marta, Szylczak Igor

3 b

Hanna Terenowicz, Nikola Pieczarowska, Maja Śrut, Julia Bugajak, Michalina Machul

4 a

Gerbich Cyprian, Grabowski Gabriel, Iwaniszena Iwanna, Kamiński Tomasz, Kamiński Michał, Kęsy Zofia, Kutzner Jakub, Makowski Mieszko, Mączyńska Julia, Misiak Zofia, Olek Maksymilian, Śrut Zuzanna, Trzciński Tymon, Ugorowicz Barbara, Pogorzelska Nikola, Słomski Patryk, Savchuk Mykola, Seliga Franciszek, Zielińska Justyna

4 b

Cichy Jakub, Depczyńska Natalia, Hadryś Zuzanna, Sobieracki Kacper, Strąkowska Pola, Szymczak Paweł, Szafraniec Jan. Duk Piotr

5 a

Janiszewski Hubert, Lipowski Maksymilian, Skrok Jakub, Stajuda Maja, Szefer Oliwier, Wiaderski Oskar

5 b

Czarnota Paulina, Makowski Alex, Makowska Amelia, Gajewska Maja

6 a

Figiel Alicja, Olszewska Aleksandra, Woźniak Zuzanna, Poczyczyńska Patrycja, Topolski Szymon

6 b

Brończyk Oliwia, Bugajak Oliwia, Czołczyńska Wiktoria, Marciniak Wiktoria, Makowski Gniewomir, Pawlak Natalia, Walczak Gessica, Wróbel Zuzanna, Hajman Laura, Michalik Mateusz

6 c

Kornatowska Joanna, Molteni Hanna, Sawicka Agata, Orłowski Patryk, Janiak Eryk, Karpińska Zuzanna, Kozak Maja, Sokołowska Hanna,

6 d

Bogusławska Natalia, Chołys Aleksander, Kozłowski Oskar, Wilicka Maria, Horbacz-Frontczak Mateusz, Kmieciak Barbara,Stachurski-Latkowski Zygmunt, Świerczyński Mateusz 

7 a

Górski Kacper, Jóźwiak Dawid

7 b

Flaszka Bartłomiej, Frąg Karolina, Jakubiec Zuzanna Janiszewska Małgorzata, Kwiatkowski Kacper, Nowacki Krzysztof, Olczak Julia, Porada Maria, Strąkowski Roland, Jauke Kamil, Szymański Oliwier

7 c

Karpińska Julia, Meres Zuzanna, Sarniak Antonina, Sawicka Łucja, 

 7d

Walczak Giulia, Dudek Victoria, Madalińska Aleksandra, Pieńkowska Aleksandra, Szymczyk Izabela

 8 a

Gorzak Amelia, Stachlewska Milena, Jelinek Marcel

 8b

Ciesielska Alicja, Maciejewski Antoni, Trzcińska Olga, Droszczak Oliwia

 8 c

Jaworski Aleksander, Korbel Hanna, Mencwal Adam, Włodarczyk Krzysztof

 

  

 

2. Grzelak Dominik

3. Matczak Mateusz

4. Rybiński Bartosz