Finał Mistrzostw Łodzi

Anna Niewiadomska

pika mistrz

Stoją od lewej: Jan Szafraniec, Jakub Wojtas, Maksymilian Olek, Filip Kowalski, Stanislav Slovak. Poniżej od lewej: Jakub Drobek, Sebastian Wąsowicz, Franciszek Biegański, Jan Brola, Kacper Pyciak.

pika mistrz1

Kapitan naszej reprezentacji Filip Kowalski odbiera dyplom i puchar za zajęcie II miejsca od dyrektora SP 56 pana Włodzimierza Kurka.

15 grudnia 2022r. w Szkole Podstawowej nr 56 odbyły się finały Mistrzostw Łodzi w mini siatkówce chłopców w Igrzyskach Dzieci. Reprezentacja SP 42 osiągnęła historyczny sukces, zajmując ostatecznie II miejsce. Uczniowie naszej szkoły pokonali reprezentacje SP 91 i SP 137, ulegając jedynie w tie-breku gospodarzom finału  i zwycięzcom  SP 56. Reprezentanci naszej szkoły otrzymali srebrne medale oraz pamiątkowy dyplom i puchar dla szkoły. Serdecznie gratulujemy naszym WICEMISTRZOM  i życzymy kolejnych sukcesów.