Native speaker w każdej szkole!

Emilia Pacześ

#NaukaJezyka #Tutlo #NativeSpeakerWSzkole #NowoczesnaSzkola #NativeSpeaker

Tutlo

Program, który umożliwia naszym uczniom regularny kontakt z native speakerem podczas zajęć z angielskiego już trwa. To niezwykła szansa dla naszych uczniów na doskonalenie umiejętności językowych!
Naszym celem jest pokonanie bariery językowej i urozmaicenie procesu nauki.

Wszystkich rodziców zapraszamy do zapisania swoich dzieci, aby w pełni skorzystać z tego, co przygotowało dla uczniów Tutlo:

Trzymamy kciuki za rozwój naszych uczniów i cieszymy się, że już teraz inaugurujemy program "Native Speaker w każdej szkole"

Już kilka lekcji za nami. Zajęcia z lektorem podobają się dzieciom. Mają one możliwość porozmawiania po angielsku z nauczycielami z całego świata. Osłuchują się z różnymi akcentami, a ich pewność siebie w mówieniu po angielsku wzrasta. Kontakt z żywym językiem znacznie podnosi umiejętności językowe.